Tuesday, June 26, 2007

آمیزش جنسی

آمیزش جنسی


+
۱-همواره سعي كنيد در طول روابط جنسي از حالتهاي مختلفي استفاده كنيد و سعي كنيد تاثير حالت رو به روی زوجتان شناسايي كنيد.در اين حالت همانطور كه می بينيد زن بايد تنها شانه ها و سر خود را به روی بالشت قرار دهد , و كمر خود را بصورت كاملاً آزاد و بی ارتباط با سطح زمين نگه دارد.

۲-مرد در حاليكه پاهای زن را بروی شانه هاي خود قرار ميدهند دستان خود را نيز در زير باسن زن قرار داده است تا باعث شود كه وزن كمر و باسن زن بروی دستان وی باشد و به اين وسيله اگر زن از اين شرايط خسته شد ، از آويزان شدن و انداختن وزن خود بروی مهره های گردن مرد جلوگيري شود.

۳-زن در اين حالت دستانش رو بصورتی كه مشاهده مي كنيد قرار مي دهد تا ضمن ايجاد يك بالانس بهتر براي خودش از هرگونه تكان و لغزش بی مورد جلوگيری كند.

۴-زن در اين حركت بايد بخاطر بسپارد كه بايد وزن بدن خود را از طريق پاهای خود، به شانه هاي مرد تحميل كند و از قفل كردن پا بدور گردن ويا هرگونه فشاری كه به مهره های گردن وارد شود جلوگيری كند.

۵-از فوايد اين حركت در اين است كه بدن زن بصورت تقريباً كشيده قرار می گيرد و در صورت اجراي صحيح حركت ، وی بدون فعاليت سنگين و يا فشار خاصی مشغول رابطه می گردد.

۶-از مهمترين اشكالات اين حركت اين است كه احتياج به اندامي كاملاً آماده و ورزيده هم براي مرد و هم براي زن دارد.در واقع اين يك حركت عمومی به حساب نمي آيد. مرد بايد داراي قدرت بدنی مناسب در كتفها و خصوصاً در بازوان خود باشد تا بتواند براحتی وزن زن رو تحمل كند در غير اين صورت كمر زن در حالت خميده قرار می گيرد و باعث ميشود كه زن براي حفظ كنترل خود وزن خود را از طريق مچ پا به عضلات كول و مهره هاي گردن مرد وارد بياورد.
از طرف ديگر زنانی كه دارای اندام انعطاف پذير و سبك نيستند امكان اجراي صحيح اين حركت را ندارند.چرا كه اين زنان عموماً دارای باسنهاي بزرگ و سنگينی هستند كه مانع از اجرای صحيح و مداوم حركت توسط مرد مي گردد.ضمن اينكه اين زنان بدليل وزن و سنگينی باسن و ضعف ماهيچه های كمر خود قدرت نگهداري خود را در اين وضع نداشته و سريعاً كمر خود را خم مي كنند و باعث فشار آمدن به مهره های گردن مرد و ستون فقرات خود می شوند.در واقع با اجرای غلط اين حركت رابطه براحتي از حالت لازمه خارج می گردد.

۷-نوع طراحی اين حركت براي نفوذ به واژن مي باشد و امكان رابطه از طريق مقعد نمی باشد.از اشكالات ديگر اين حركت در اين است كه مرد امكان تحرك چنداني ندارد و دايره حركتي كاملاً بسته ای دارد همچنين امكان نفوذ عميق در اين حالت را نيز دارا نمی باشد.

۸- وضع احساسی و نوازشی در اين حركت كلاً محدود می باشد. امكان هيچگونه نوازش و يا بوسه برای زن وجود ندارد و اين در شرايط فاز احساسی بالا براي زن ناراحت كننده می باشد. مرد نيز امكان بوسه و يا نوازش را ندارد و تنها در صورت داشتن آمادگي كافي و قدرت لازم براي نگه داری بدن زن توسط يك دست، مي تواند ساق پای زن را مالش دهد و همچنين با استفاده از انگشت شست بخش كليتوريس زن را تحريك نمايد.

۹-لازم به ياد آوري دوباره می باشد كه آقايان دقت داشته باشند كه به هيچ عنوان نبايد باسن زن از سطح بدن مرد جدا شود چراكه در اين حالت با كوچكترين جابجايي كمر زن سريعاً در حالت شكسته قرار می گيرد و باعث فشار شديد به مهره هاي كمر زن می گردد.

۱۰-انزال در اين حركت بدلايل ايمنی توصيه نمی گردد.چراكه در اين حالت مهره هاي كمر تحت فشار و تحمل وزن بدن زن هستند و انزال در اين شرايط مي تواند باعث آسيب ديدن و يا دردهاي كمر برای مردان شود. ضمن اينكه در بعضي مواقع مردانی كه از روش جلوگيري از بارداری خروج و انزال استفاده می كنند بدليل بحرانی بودن لحظه می خواهند خيلي سريع از وی جدا شوند و درنتيجه كمتر رعايت وضعيت فيزيكی زن را مي كنند كه اين در نهايت ممكن است باعث ضربه وارد آوردن به كمر زن گردند.براي همين از اين حركت اكثراً بعنوان حركت ميانی استفاده می شود.

2 comments:

آموزش said...

Salam mikhastam ba ham hamkari konim ,masalan link bedim va az neveshtehaye shoma ro be soorate voice dar biyarim upload komim.


مایل به همکاری هستید? لینک بدیم و مطالب سکسی آموزشی رو بصو رت صدا گذاری شده آپلود کنیم.
www.farsisextutorial.blogspot.com

Anonymous said...

here you talking about some position which seems they must come with picture ,so where are they.Are you copy them from somewhere? please post the link or put the note completely.
thanks